Jdi na obsah Jdi na menu
 


Starání Arabáka96

23. 10. 2007
Zde se starej :)))

Nusica a Honej

Obrazek

Tak se starej :)))
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

starání

(arábek 96, 20. 12. 2007 16:35)

Prominte konici ze jsem tu dlouho nebyla ale ted to napravím.Pořádně jsem vás vyhřebelcovala a vyčistila kopýtka.Pak jsem vám namazala roh aby se krásně blýskal a byl pevný.Pak jsem vás zavedla do výběhu a potom jsem vám vyčistila boxíky a dala žrádlo a vodu do žlabu.Za necelé 2hod jsem si pro vás přišla a zavedla jsem vás hezky spátky do stáje.A nakonec jsem se s vámi pomazlila.....a dala několik zasloužených pusinek........... Ahojinky Papapapa

starání

(arábek96, 10. 11. 2007 16:49)

Promiňte koníčci nevím co dřív a vúbec jsem neměla čas.A tak hurá do toho ať nám to co nekrychleji uteče. Nakrmila jsem vás a vyhřebelcovala.Pak jsem vykydala boxíky a ještě vyčistila čerstvou slámou.Ještě vám něco koupím a namazala jsem vám vaše krásné rohy.Mějte se papapa.

neboj, já se tu vyznám

(Magic - Horse, 4. 11. 2007 15:41)

hele, kup jim taky něco. Jdi na Obchůdky, nebo na Doplňky pro koně, na papírek si napš co chceš a napiš to do návštěvky. (hele, nejsem tu vedoucí jenom ti tak radím:-D)

starání

(arábek96, 29. 10. 2007 17:29)

ahojik koníčci.Už se trochu známe ale pořád s vámi pracuji opatrně.Vyhřebelcovala jsem vás tak krásně že se musíte vidět.Potom jsem vám dala krmení a vodu a zatím co jste jedli jsem vám namazalo roh. Potom jsem vás dala do výběhu a pak vykydala boxíky.A teď hezky spátky do stáje.Počkala jsem 1 hod a znovu do výběhu tentokrát mezi ostatní jednorožce.Prvně se drželi pozadu ale pak se přidali k ostatním.Zdá se mi že se dobře skamarádí s ostatními jednorožci.Pusinky a mazlení a teď velké ahojky.

Péče

(arábek96, 24. 10. 2007 14:03)

Ahojky Honeji.Na uvítanou jsem ti dala jablíčko.Když sis ho vzal tak jsem tě začala čistit.Prvně jsi cuknul a zalezl do kouta ale pak už to byla v pořádku.Myslím že znás budou dobří kamarádi.Pak jsem tě zavedla do výběhu za Nusicou.Byli jste štěstím bez sebe,viď? Pak jsem odešla a vykydala jsem Nusice a Honymu boxík.Pak jsem se ještě šla rozloučit a Honymu jsem rovnou namazala roh.A každému ještě pár pusinek.Zítra se určitě budeme mít zase o trochu víc rádi.Tak ahojky

Péče

(arábek96, 24. 10. 2007 13:58)

Ahojky Nusico. Protože jsem tě zrovna koupila tak jsem ti na uvítanou dala jablíčko.Potom jsem tě vyhřebelcovala a namazala roh.Pak jsem tě zavedla do výběhu a dala jablíčko s příchutí jablka.Za chvíli za tebou dovedu i Honejeho.Ještě pusinku a zítra něco budeme trénovat.